Vyskúšajte jedinečný kavitačný prístroj na chudnutie

apríl 8th, 2013

Asi každý z nás by chcel vyzerať a mať krásnu postavu podľa svojich predstáv. Ale nie každý má pevnú vôľu, inšpiráciu a trpezlivosť. Je potrebný neustály pohyb, cvičenie a aj nejaká tá diéta. Človek sa cíti potom zdravšie a vitálnejšie. Ale kto vie neustále odolávať sladkostiam, či výbornému vysokokalorickému jedlu, ktoré nás uspokojuje?

V súčastnosti sú už aj iné spôsoby chudnutia, kde nepotrebujete toľko pohybu a prísnych diét. Ešte pred nedávnom bola novinkou liposukcia, čo bol veľký zásah do tela a po hrubej kanile ostávali niekedy jazvy, či zdureniny. Dnes už poznáme aj iný druh liposukcie, tzv. ultrazvuková liposukcia, ktorá nezasahuje priamo do tela a nevyžaduje si ani operáciu. Nazýva sa laserová liposukcia. Je to nová technológia, ktorá vďaka ultrazvukovému prístroju rozbíja tukové bunky v tele.

Ultrazvuk vytvára v tukovom vankúšiku mikrobublinky nazývané aj kavity, ktoré pod vplyvom tlaku ultrazvuku sa zrútia, čím uvoľňujú energiu, ktorá rozruší stenu tukovej bunky. Bunka praskne a vytečie do medzibunkového prostredia. Ak ukončíte procedúru, je ešte potrebné vyplaviť tento tuk lymfatickým systémom von z tela a preto je vhodná aj masáž, či päťminútové jednoduché cvičenie, čím sa rýchlejšie vyplaví tuk von z tela. Je vhodný aj na odstránenie celulitídy

V tomto prístroj na chudnutie sa skrývajú tri funkcie pre efektívne chudnutie.

SONIC – je to ultrazvuková liposukcia

EMS – elektrická stimulácia vo viacerých módoch a piatich stupňoch intenzity

INFRARED – je to infračervené svetlo, ktoré napomáha chudnutiu a zlepšuje pleť

Takýto kavitačný prístroj ponúka internetový obchod dixo.sk za veľmi výhodnú cenu. Doba dodania sú dva dni, tak neváhajte a objednajte si tento prístroj a začnite chudnúť bez nadmerného cvičenia, či diét.

Comments are closed.

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde
„Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí.“ Oscar Wilde