Práca na Slovensku

apríl 23rd, 2013

V súčastnosti dobe máme na Slovensku pomerne veľký počet nezamestnaných. Je ich približne 430 000. Dosť veľké číslo. A stále stúpa. Hlavne na východe. Na západe, ak človek chce, dá sa nájsť aká-taká práca, ale za dosť nízky plat, čo Vám pokryje len bežné výdavky so stravou a možno ani to nie. A ak sa ti v práci náhodou nepáči, tak prosím, môžete odísť, máme tisícky nezamestnaných čo by neprotestovali. Je to riadna nespravodlivosť.

Koľko študentov, čo skončilo vysoké školy, nemá prácu. Alebo len ťažko sa im niečo hľadá. Dnešný svet stojí hlavne na známostiach. Nemusíš vyštudovať ani strednú školu, ale keď máš okolo seba ľudí, alebo priateľov, ktorí sú šikovní, máš väčšiu šancu, že si nájdeš prácu, ako ten, čo má vysokú školu a žiadne kontakty. Tak to dnes vo svete je.

Bežné potraviny a v podstate všetko, čo sa dá kúpiť, stúpa na cene, len platy ako si stagnujú. Veď takto sy donekonečna žiť nedá. Niekto sa čuduje, prečo vykrádajú banky, zlatníctva, či čokoľvek a kdekoľvek, kde sa dá niečo cenné vziať. Prečo sa čuduje? Veď ľudia nedostávajú také platy, aké by mali, to po prvé, a po druhé množstvo ľudí nemá prácu, aj keby chcelo. Tak z čoho majú ľudia žiť? Kam sa majú obrátiť, ak majú deti a potrebujú sa o nich postarať?..

V súčastnosti počúvam v správach len o samých samovraždách, ten vyskočil z okna, iný zasa skočil z mosta, alebo sa zabil na automobile. Hrozné čosi. .

Niekedy sa stavali len malé obchodíky, či na potraviny, oblečenie, či nábytok, alebo rôzne iné veci. Dnes už máme množstvo veľkoobchodov, kde sa dá kúpiť naozaj všetko. Veľý počet ľudí je zamestnaných v takýchto veľkoobchodoch v skladoch.
V súčastnosti sa veľmi  využívajú paletové vozíky, ktoré sú veľmi potrebné v skladoch.

Takéto paletové vozíky, či vysokozdvižný vozík sa dá kúpiť aj v internetovom obchode paletovevoziky.sk, kde ich nájdete naozej veľké množstvo za rozmuné ceny. Neváhajte a nakuknite.

Comments are closed.

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde
„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich