Vyskúšajte galvanickú žehličku na vrásky

máj 9th, 2013

Asi každá žena v strednom veku chce vyzerať čo najlepšie a najradšej by na tvári nemala žiadne vrásky. No, žiaľ, roky neúprosne ubiehajú a zastaviť ich nie je možné a odráža sa to samozrejme aj na našej pleti. Byť stále pekná a mladá, to je asi sen každej ženy.

Dnes už existuje množstvo prípravkov na odstránenie vrások, alebo aspoň ich zmiernenie. Sú to najmä rôzne krémy, ktoré sľubujú aj nemožné. Ale ani zďaleka to nemá taký účinok, ako to opisujú a znázorňujú v rôznych reklamách a letákoch. No, každý chce v dnešnej dobe zarobiť.

Existuje však žehlička na vrásky a nedokonalosti pleti. Táto žehlička má za úlohu pomocou vibrácií a ultrazvuku spevňovať a vyhladzovať vrásky na pleti.

Táto galvanická žehlička s LCD displayom má takisto funkciu na odstraňovanie škvŕn, vyrovnávanie farieb pleti a bielenie pleti. Ak máte pigmentové škvrny, alebo akné môžete využiť túto jedinečnú žehličku.

Ak chceme začať používať túto galvanickú žehličku, je potrebné si zaobstarať vodivé ultrazvukové gély, alebo gély určené na čistenie pokožky. Ak je už pokožka očistená od dennodenných nečistôch, môžete ďalej pokračovať ďalším krokom a tým je vklepávanie výživných látok do pokožky. Toto ošetrenie si nevyžaduje žiadny špeciálny krém, ale stačí Vám krém, alebo gél, ktorý bežne používate. Odporúčaný je ale viacej gél, ktorý je viac vodivý.

Ožarovanie pleti alebo fotónová funkcia. Toto ošetrenie si nevyžaduje žiadne gély ani krémy, pretože je pleť ošetrovaná svetlom. Na výber máte červené, modré a zelené svetlo, či striedanie modrého a červeného svetla. Každé svetlo má svoje špecifické účinky.

Vyskúšajte žehlička na tvár razzy 3v1 a pravidelným používaním tohto prístroja isto dosiahnete žiadaný výsledok.

Comments are closed.

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde
„Nedostane-li žena koho chce, běda tomu, koho dostane.“ Mark Twain