Casio hodinky

december 6th, 2012

Japonské casio hodinky vynikají především osobitým designem, který spojuje nejnovější trendy s technologickou dokonalostí. casio hodinky jsou nejen ukazatelem času, ale i komplexním pomocníkem, který obsahuje další užitečné funkce, jako např. barometr, kompas, teploměr, výškoměr, měření tepové frekvence a mnoho dalších. Jsou ideálním doplňkem moderního člověka při jeho oblíbených sportovních aktivitách. Pokud si myslíte, že takové casio hodinky nevyužijete, neznáte Casio.

Začátkem 70. let minulého století začala společnost Casio vyrábět první náramkové hodinky. Do té doby se společnost zabývala především výrobou kalkulaček. Své znalosti digitálních technologií mohla společnost využít i při výrobě hodinek. V době nástupu firmy na trh s náramkovými hodinkami bylo toto odvětví už přeplněné kvalitními výrobci. Přesto se firmě Casio podařilo prorazit a dokázala se dostat na úroveň světových špiček v tomto oboru.

První prodávané casio hodinky byly nazvány Casitron. V té době znamenaly hodinářskou revoluci. Nebyly to totiž běžné digitální náramkové hodiny, ale jejich součástí byl na tu dobu jedinečný kalendář, který ukazoval správné datum za každé situace. Nezáleželo vůbec na tom, kolik má daný měsíc dnů a dokonce zvládali zobrazovat správně datum iv přestupném roce. Sázka společnosti Casio na digitální hodinky byla tedy správná a jsou vyráběny dodnes.

Comments are closed.

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde
„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde