Festina hodinky

december 6th, 2012

festina hodinky , to je elegance, esprit, dokonalý design, vitp, duch doby a to vše zaobalené do švýcarské kvality. Od začátku 20 století stojí festina hodinky na špici mezi světovými hodinářské společnostmi. Nejvíce se dostalo logo Festina do povědomí v spojitosti s cyklistickými závody Tour de France.

V roce 1990 byl založen profesionální cyklistický tým Festina ao 4 roky později byl vyhlášen vítězem týmového hodnocení Tour de France. Na konto tohoto úspěchu se Festina rozhodla přejmenovat dodnes nejúspěšnější modelovou řadu na Festina – Tour de France. Typové řady Trend, Sport a Classic ale nezůstávají v jejím stínu.

Název Festina má svou tradici. Heslo „Festina Lente“ (spěchej pomalu). V roce 1902 jejich poprvé využila švýcarská značka a spěch v logu se jí vyplatilo. V polovině 90 let minulého století měla Festina zastoupení v 50 různých zemích. Od roku 1998 se společnost Festina stala oficiálním časoměřičem Tour de France.

Designéři firmy Festina vyvíjí neustále hodinky, které jdou dobovým krokem. Modelová řada Trend se specializuje na festina hodinky s velmi progresivním designem, který osloví hlavně mladé lidi. Jsou dostatečně nápadně a někdy až odvážné, každopádně nezůstanou na ruce majitele bez povšimnutí.

V modelové řadě Sport jsou vytvářeny kolekce hodinek uzpůsobené pro sport a venkovní aktivity. Na první pohled je zřejmé, že nejsou pouze časomírou, ale že jsou doplněny i množstvím sportovních funkcí. festina hodinky Classic respektují tradiční nadčasovou hodinářskou eleganci, jejich design nikdy nemůže vyjít z módy.

Švýcarské festina hodinky jsou symbolem moderní svěžesti, vyzdvihují osobitost a originalitu. V nabídce najdete především sportovní typy hodinek, stejně tak i moderní a klasické typy. Okouzlí svojí perfektní funkcionalitou, dokonalým provedením se svěžím sportovně laděným vzhledem, který dodá nezaměnitelné kouzlo každému uživateli.

Comments are closed.

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde
„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde