Pravidlá prispievateľa

 

Autor, ktorý má záujem o prezentovanie sa na týchto stránkach, súhlasí s nižšie uvedenými podmienkami. V opačnom prípade môžu byť jeho články vrátane url linkov odstránené.

1. Autor, čiže prispievateľ vyhlasujete, že článok, ktorý vložil je jeho duševným vlastníctvom. Zakazujeme publikáciu akýchkoľvek kopírovaných článkov, ktoré môžu mať za následok porušovanie autorských, duševných a vlastníckych práv alebo môžu viesť k spamovaniu týchto stránok.

2. Článok odoslaný na schválenie musí obsahovať minimálne 1100 znakov bez medzier. Môže byť napísaný v češtine alebo v slovenčine. Obsah slov či znakov je možné skontrolovať pomocou nástroja Zisťovanie počtu slov. V prípade, ak článok obsahuje menší počet slov alebo znakov, ako je uvedené, takýto článok bude obvykle odstránený alebo upravený.

3. Maximálny počet url linkov v článku pri splnení vyššie uvedenom počte slov a znakov sú 3 odkazy, pričom tieto odkazy nesmú smerovať na rovnakú url adresu alebo neexistujúce www stránky. Ak sa tak stane, duplicitné odkazy budú trvalo odstránené.

4. Maximálny počet Štítkov pre vložený článok je 3. V prípade, ak článok bude obsahovať viac, ako 3 štítky, budú tieto štítky z článku trvalo odstránené.

5. Autor súhlasí so zverejnením článkov v RSS kanále, pričom tieto články je možné rozširovať prostredníctvom tretích strán, najmä www stránok, ktoré sú zriadené za účelom podpory a prezentovanie tohto webu.

6. Zakazujeme publikáciu článkov propagujúcich rasizmus, násilie, detské porno, warez a tomu podobný, nelegálny obsah.

7. Vyhradzujeme si právo na týchto stránkach s umiestnením reklám v akejkoľvek forme.

8. V prípade porušovania pravidiel publikovania článkov súhlasíte s tým, aby bez akéhokoľvek vedomia sme daný článok upravili alebo vymazali bez predchádzajúceho informovania a súhlasu autora článku.

Leave a Reply

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde
„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde